Pogotowie taneczne dla narzeczonych

Taniec weselny

Poleca nas

Wiadomo, że każdy chciałby pokazać się jak najlepiej w tym cudownym dniu.

Podczas lekcji pierwszego tańca nauczycie się tańca w parze, prowadzenia oraz najbardziej przydatnych kroków: tradycyjnego walca, cha-cha jak również jive’a . Dzięki nim nabierzecie umiejętności pozwalające swobodnie przetańczyć każdą wyjątkową noc.

5186

Dla młodych małżonków zostanie przygotowany  specjalnie pierwszy taniec, którym zaskoczą swoich gości tym wyjątkowym dniu. Podczas indywidualnych spotkań wybrany zostanie odpowiedni taniec z pełną oprawą: z wejściem na parkiet, ukłonem, zakończeniem. Dopasowana zostanie muzyka, jak również ułożona indywidualna choreografia dostosowana do umiejętności i pomysłu pary oraz układu Państwa sali.

5208

Podczas lekcji indywidualnych można przygotować dowolną choreografię na pierwszy taniec oraz przygotować się do zabawy tanecznej podczas wesela. Terminy lekcji umawiane są telefonicznie bądź mailowo i odbywają się na ul. Rapackiego 3e w Szczecinie w studium tanecznym Joy Dance.

Możecie przygotować taneczne show z Waszym udziałem, które zapadnie w pamięć wszystkim Waszym bliskim.

Pokazy taneczne

Podczas wesela nie może zabraknąć różnych atrakcji takich jak np. pokazy taneczne w wykonaniu profesjonalnych tancerzy, którzy zabawią gości weselnych.

Znajdź nasz profil na Facebooku Pogotowie Taneczne dla narzeczonych

Zapisy