Zajęcia dla mam z małymi dziećmi

Dla mam z dziećmi od 1 miesiąca


Zajęcia ogólnorozwojowe, które mają pomóc młodym mamom wrócić do formy po ciąży i porodzie.

 

Tym, co przede wszystkim je odróżnia od innych zajęć, jest towarzystwo dzieci. Mamy nie muszą się martwić o zorganizowanie opieki dla swoich pociech, tylko mogą spędzać czas razem z nimi, dobrze się bawić, a przy tym zrobić coś dobrego dla siebie. Na zajęciach pracujemy nad kondycją mięśni całego ciała, ale duży nacisk kładziemy na poprawę stabilizacji kręgosłupa i na ćwiczenia mięśni dna miednicy.

4527b109dd9e5ca6d703330c3e59dc09

Na zajęciach mamy także wykonują  masaż dziecka ( masaż Shantala), który głównie skierowany ku maleńkim dzieciom. Poprzez nieskomplikowany, ale umiejętny dotyk rodzic może nawiązać bliższą więź z dzieckiem.

To czas klasycznego aerobiku podzielonego na trzy części – rozgrzewkę, ćwiczenia właściwe i relaks.

Podczas zajęć dzieci są cały czas z mamami -pomagają mamie jako obciążenie, bawią się z nimi .    Dzięki temu maluszki nie nudzą się, cieszą się z zabawy. Udział dzieci w zajęciach powoduje, że wykonanie brzuszków, podporów, a nawet pompek – mając pod opieką malucha- stanie się codziennym rytuałem.

Jeśli zaistnieje potrzeba nakarmienia lub przewinięcia jakiegoś dziecka – nie ma żadnego problemu, aby uczestniczka przerywa trening i zajęła się maluszkiem.

Miejsce zajęć: 

Szkoła Muzyki Artyz – Galeria Nowy Turzyn aleja Bohaterów Warszawy 42

Zapisy na zajęcia

Prosze podac na jakie zajecia